FC Barcelona – La Liga Trajnimi dhe konferenca për shtyp u shty

Barcelona konfirmon dy raste pozitive të koronavirusit midis stafit trainues

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu