FC Barcelona – La Liga Thjesht një penallti ndaj Cadiz

Griezmann, Trincao, Braithwaite dhe Dembele
Griezmann, Trincao, Braithwaite dhe Dembele

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu