Dani Alves është dyfishuar në qëndrimin e tij kundër Josep Maria Bartomeu dhe e para Barcelona bordi

Braziliani ishte një nga pjesët më të rëndësishme të enigmës në Camp Nou para largimit të tij në 2016, por ai nuk është penduar për largimin e tij dhe ka thënë se nuk i mungon klubi.

“Unë nuk besoja në njerëzit në krye të klubit në atë kohë,” tha ai në Instagram kur u pyet për largimin e tij larg klubit.

“Më vonë u provua se kisha të drejtë.

“Për shkak se unë isha personi i parë që thashë ndonjë gjë, unë u quajt i çmendur. Por, si gjithmonë, unë jam një i çmendur i mirë”.

Natyrisht, mbrojtësi i djathtë u pyet se kë preferonte mes tij Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi.

“Pavarësisht nga madhështia e të dyve, një fotografi vlen një mijë fjalë,” shkroi ai, ndërsa ndau një foto të tij dhe Messi duke festuar së bashku një gol.

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu