FC Barcelona – La Liga Për shkak të shqetësimit muskulor

Dest përjashtoi përplasjen e Copa del Rey dhe i dyshimtë për Elche

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu