FC Barcelona – La Liga Raul Varela jep mendimin e tij

Do të shpenzoja 555 milionë euro për Guardiola: Barcelona, ​​Thesari dhe LaLiga do të ishin mirënjohës

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu