FC Barcelona – La Liga Mbappe ose Haaland i pranuar mund të jetë i mundur

Freixa: Ne kemi një investitor prej 250 milion euro dhe Barcelona do të nënshkruajë tre super yje
EFE

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu