FC Barcelona – La Liga Kontratat e të treve skadojnë në qershor

Messi, Depay dhe Eric Garcia
Messi, Depay dhe Eric Garcia

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu