Barcelona shefi Ronald Koeman po fillon ta mbledhë skuadrën e tij së bashku.

Disa lojtarë që kanë qenë në pushim ndërkombëtar janë kthyer në stërvitje të enjten, mes tyre Riqui Puig, Oscar Mingueza dhe Sergino Dest.

Blaugrana mos vazhdoni fushatën e tyre në LaLiga Santander deri të hënën, kur ata të presin Real Valladolid.

Koeman pret që ngadalë të marrë gjithnjë e më shumë lojtarë prapa derës, duke përfshirë ata që kanë luajtur në detyrë ndërkombëtare, të tilla si dy gola Antoine Griezmann, Ousmane Dembele dhe Frenkie de Jong, me këtë të fundit që luan çdo minutë për Hollandën gjatë kësaj pauze ndërkombëtare.

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu