FC Barcelona – La Liga Skuadra franceze e dëshiron atë përkrah Mbappe dhe Neymar

PSG mund të mos ketë buxhet për të nënshkruar me Messin
David RamosMARCA

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu