FC Barcelona – La Liga Ish-mbrojtësi dha pikëpamjen e tij

Leo Messi dhe Carles Puyol.
Leo Messi dhe Carles Puyol.
Francesc Adelantado

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu