FC Barcelona – La Liga Ka kapërcyer dëmtimin e kyçit të këmbës

Ronald Araujo stërvitet dhe mund të përballet me Seviljen
Francesc Adelantado

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu