FC Barcelona – La Liga Për të mos ndaluar agresionin e mëparshëm ndaj tij

Gil Manzano dhe Leo Messi
Gil Manzano dhe Leo Messi

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu