FC Barcelona – La Liga Sondazhi i MARCA tregon pak mes të dyve

Xavi dhe Koeman në Barcelona në 1998/99
Xavi dhe Koeman në Barcelona në 1998/99
Miguel RuizMARCA

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu