FC Barcelona – La Liga Në bisedime për të shkarkuar të dy

Fernandes dhe Todibo.
Fernandes dhe Todibo.
FCB / Francesc Adelantado

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu