ATransporti mahnitës i trofeve të rturo Vidal është tallur nga ish Barcelona shoku i ekipit Gerard Pique.

InterTriumfi i Scudetto do të thotë që mesfushori kilian tani ka fituar 12 titull kampionati në 15 sezonet e tij të fundit, një fakt që ai e shpërndau në rrjetet sociale.

“Shumë vite, shumë shokë të ekipit, klube të shkëlqyera dhe shumë tifozë, mirënjohës për të gjithë që kanë qenë me mua në çdo arritje”, lexohet në mbishkrim.

“Dhe unë e di se ka ende shumë histori për të bërë … Le të bëjmë më shumë”.

Ndërsa shumë nga ndjekësit e tij komentuan për ta uruar, Gerard Pique ndërmori një qasje tjetër.

“Nëse luani kundër të dobëtit … Po në lidhje me Champions League?” ai shkroi.

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu