Samuel Eto’o dhe Lionel Messi formoi një partneritet dinamik të grevës kur Argjentinasi po vinte në Barcelona dhe Eto’o e ka parë atë kohë duke treguar se ai ishte emri më i madh në atë kohë.

Gjatë një interviste në të cilën ai u pyet për rritjen e perspektivës Ansu Fati, Kameruniani bëri komentin interesant.

“Jo, ai luajti me mua, është ndryshe”, Eto’o shaka kur gazetari tha se kishte luajtur me të Messi në Camp Nou.

Messi luaja me mua, nuk luaja me te Messi.

“Në kohën time, Messi luajti me mua. Totalshtë krejt ndryshe ”.

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu