Unelaix Moriba është përfshirë në Sergi Barjuans Barcelona B skuadra përpara tërheqjes së tyre të shkurtër para sezonit në La Vall d’en Bass në Girona.

Ilaix ka punuar me ekipin B që kur filloi mosmarrëveshja për rinovimin e kontratës së tij me klubin, por ai ende nuk do të luajë një lojë për skuadrën këtë verë, duke e bërë përfshirjen e tij në këtë skuadër interesante.

I riu ka udhëtuar me ekipin B në Girona dhe ka marrë pjesë në sesionin e tyre të parë të tërheqjes.

Një miqësore është caktuar kundër UE Olot për 3 gusht, por mbetet për tu parë nëse ai do të shfaqet për herë të parë këtë para-sezon.

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu