FIFA 2020 më e mirë Zgjodhën Flick, Klopp dhe Lopetegui

Bale nuk votoi për Zidane në The Best

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu