Ibrahimovic dhe Lukaku u përleshën në takimin e fundit Milan-Inter
Ibrahimovic dhe Lukaku u përleshën në takimin e fundit Milan-Inter
EFE

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu