Aktualizado

22/03/2021 –
19:52

Zlatan Ibrahimovic u emocionua pak pasi kujtoi fjalët e djalit të tij, i cili iu lut suedezit që të mos kthehej në Itali pas pushimit ndërkombëtar.

Pas daljes në pension ndërkombëtar, Ibrahimovic udhëtoi për në Stokholm në përgatitje të SuediKualifikuesit e Kupës së Botës me Gjeorgjia dhe Kosova.

Për momentin Ibrahimovic luan futbollin e tij në klub me të AC Milan, dhe familja e tij ka qëndruar në Suedi për shkak të pandemisë së koronavirusit, dhe jeta larg prej tyre ka marrë qartë suedezin, i cili u mërzit dukshëm kur kujtoi mesazhin e djalit të tij “Babi, mos shko!”

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu