A mundet që Bengali Lindor të marrë më në fund tre pikë në ISL ndërsa ata marrin Chennaiyin FC në ditën e Boksit?

Në një përpjekje për të fituar vajzën e tyre në Superliga indiane (ISL) Bengali Lindor merr përsipër Chennaiyin FC në Tilak Maidan në Vasco, të shtunën në mbrëmje.

Lojë Bengali Lindor vs Chennaiyin FC
Data E Shtunë, 26 Dhjetor
Koha 7:30 PM IST (GMT +5: 30)

KANALET TV & RREGULLAT E LARTA


FC Goa vs Chennaiyin

Star Sports Network ka të drejtat ekskluzive të transmetimit të ISL në India.

India Kanalet televizive (anglisht) Transmetim në internet
Star Sports 1 SD & HD, Star Sports 2 SD & HD Disney + Hotstar dhe Jio TV

Komentet do të jenë gjithashtu në dispozicion në gjuhët vendase në të gjithë Indinë.

Kanale televizive indiane Kanalet TV Bengalisht
Star Sports Hindi 1 SD & HD, Star Sports 3, Star Gold 2 Star Sports Bangla
Kanalet televizive malajalame Kanalet televizive kanada
Asianet Plus, Filma Asianet Star Sports Kanada
Kanalet televizive tamile Kanalet televizive Telegu
Star Sports Tamil Star Sporte Telugu

LAJMET E EKIPIT


Bengali Lindor i Mundshëm XI:

Bengali Lindor i mundshëm XI

Të dëmtuar – Aaron Hamadi, Loken Meitei
Dyshim – Asnjë
Pezulluar – Asnjë

Lojtarët kyç – Danny Fox, Anthony Pilkington

Chennaiyin FC e Mundshme XI:

Chennaiyin e mundur XI

I dëmtuar – Asnjë
Dyshim – Asnjë
Pezulluar – Reagan Singh

Lojtarët kyç – Rafael Crivellaro, Anirudh ThapaSource link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu