Çdo ditë ndeshje e vetme ka pasur një penallti të dhënë këtë sezon dhe Albino Gomes ka shpëtuar dy nga tre për Kerala …Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu