Blutë do të kërkojnë të bëjnë dyfishin ndaj homologëve të tyre jugorë në mënyrë që të lëvizin brenda një pike të katër më të mirëve

Bengaluru do të gëzohet nga fitorja e tyre e parë në nëntë ndeshje, por Chennaiyin do të rritet nga kthimi i Enes Sipovic ndërsa Manuel Lanzarote pritet të fillojë në ndeshjen e Premte të Superligës Indiane (ISL) 2020-21 të Premten në Stadiumin Fatorda në Goa.

Lojë Bengaluru vs Chennaiyin
Data E Premte, 5 Shkurt
Koha 7:30 PM IST (GMT + 5:30)

KANALET TV & RREGULLAT E LARTA


Manuel Lanzarote Chennaiyin ISL 7

Star Sports Network ka të drejtat ekskluzive të transmetimit të ISL në Indi.

Kanalet televizive India (Angleze) Transmetim në internet
Star Sports 1 SD & HD, Star Sports 2 SD & HD Disney + Hotstar dhe Jio TV

Komentet do të jenë gjithashtu në dispozicion në gjuhët vendase në të gjithë Indinë.

Kanale televizive indiane Kanalet TV Bengalisht
Star Sports Hindi 1 SD & HD, Star Sports 3, Star Gold 2 Star Sports Bangla
Kanalet televizive malajalame Kanalet televizive kanada
Asianet Plus, Filma Asianet Star Sports Kanada
Kanalet televizive tamile Kanalet televizive Telegu
Star Sports Tamil Star Sporte Telugu

LAJMET E EKIPIT


Bengaluru e mundur XI:

Bengaluru e mundur XI

I dëmtuar – Juanan, Leon Augustine
Dyshim – Asnjë
Pezulluar – Rahul Bheke

Lojtarët kyç – Sunil Chhetri, Cleiton Silva

Chennaiyin e mundshme XI:

Chennaiyin e mundur XI

I dëmtuar – Aman Chetri, Rafael Crivellaro
Dyshim – Asnjë
Pezulluar – Asnjë

Lojtarët kyç – Isma, Manuel LanzaroteSource link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu