Hyderabad është 10 pikë prapa favoritëve Mumbai City në barazimin ndaj dy skuadrave nga katër të parët …

Qyteti Mumbai janë në një seri nëntë ndeshjesh të pamposhtur me tetë fitore nga 10 ndeshje kur përballen me Hyderabad në një 2020-21 Superliga indiane Takimi (ISL) në stadiumin GMC në Bambolim, të shtunën në mbrëmje. Nizamët ndërkohë kanë shënuar tetë gola në dy ndeshjet e tyre të fundit.

Lojë Mumbai City vs Hyderabad
Data E shtunë, 16 janar
Koha 7:30 PM IST (GMT + 5:30)

KANALET TV & RREGULLAT E LARTA


Liston Colaco Hyderabad

Star Sports Network ka të drejtat ekskluzive të transmetimit të ISL në India.

India Kanalet televizive (anglisht) Transmetim në internet
Star Sports 1 SD & HD, Star Sports 2 SD & HD Disney + Hotstar dhe Jio TV

Komentet do të jenë gjithashtu në dispozicion në gjuhët vendase në të gjithë Indinë.

Kanale televizive indiane Kanalet TV Maratisht
Star Sports Hindi 1 SD & HD, Star Sports 3, Star Gold 2 Star Sports Maratisht
Kanalet televizive malajalame Kanalet televizive kanada
Asianet Plus, Filma Asianet Star Sports Kanada
Kanalet TV Tamil Kanalet televizive Telegu
Star Sports Tamil Star Sporte Telugu

LAJMET E EKIPIT


Mumbai City Possible XI:

Qyteti i Mumbait i mundshëm XI

I dëmtuar – Asnjë
Dyshim – Asnjë
Pezulluar – Asnjë

Lojtarët kyç – Hugo Boumous, Adam le Fondre

Hyderabad e mundshme XI:

Hyderabad e mundur XI

I dëmtuar – Nikhil Poojari, Fran Sandaza, Subrata Paul
Mungon – Souvik Chakrabarti
Pezulluar – Asnjë

Lojtarët kyç – Aridane Santana, Liston ColacoSource link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu