Malësorët do të kërkojnë të mbajnë hapat e parë kundër veshjes së Kolkatan i cili ra pikë pesë herë këtë sezon …

NorthEast United dhe ATK Mohun Bagan janë vendosur të përballen me njëri-tjetrin në 2020-21 Superliga indiane (ISL) sezoni për herë të dytë në Fatorda Stadium, të martën në mbrëmje.

Lojë NorthEast United vs ATK Mohun Bagan
Data E martë, 26 janar
Koha 7:30 PM IST (GMT +5: 30)

KANALET TV & RREGULLAT E LARTA


ATK Mohun Bagan ISL David Williams

Star Sports Network ka të drejtat ekskluzive të transmetimit të ISL në India.

India Kanalet televizive (anglisht) Transmetim në internet
Star Sports 1 SD & HD, Star Sports 2 SD & HD Disney + Hotstar dhe Jio TV

Komentet do të jenë gjithashtu në dispozicion në gjuhët vendase në të gjithë Indinë.

Kanale televizive indiane Kanalet TV Bengalisht
Star Sports Hindi 1 SD & HD, Star Sports 3, Star Gold 2 Star Sports Bangla
Kanalet televizive malajalame Kanalet televizive kanada
Asianet Plus, Filma Asianet Star Sports Kanada
Kanalet televizive tamile Kanalet televizive Telegu
Star Sports Tamil Star Sporte Telugu

LAJMET E EKIPIT


E Bashkuara të Mundshme të Veri-Lindjes XI:

United NorthEast e mundur XI

I dëmtuar – Ashutosh Mehta
Dyshim – Asnjë
Pezulluar – Asnjë

Lojtarët kyç – Deshorn Brown, Khassa Camara

ATK Mohun Bagan e Mundshme XI:

ATK Mohun Bagan e mundur XI

I dëmtuar – Asnjë
Dyshim – Asnjë
Pezulluar – Asnjë

Lojtarët kyç – Roy Krishna, Carl McHughSource link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu