J-League Lëndimi ndodhi gjatë Ligës së Kampionëve Aziatik

Andres Iniesta vuan nga lotët dhe do të qëndrojë jashtë për katër muaj pas operacionit në Barcelona
AFP

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu