Brazili Shkaku i aksidentit mbetet i paqartë

Katër lojtarë dhe presidenti i klubit të ekipit të katërt të Brazilit vdesin në aksident ajror

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu