Lidhja 1 Costa Rican është kthyer në më të mirën e tij

Keylor Navas, muri i pamposhtur i PSG-së që tejkalon Courtois dhe Ter Stegen

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu