UneNuk është asgjë e re që yjet më të mëdhenj të botës mund të veçohen për disa nga kritikat më të ashpra dhe Cristiano Ronaldo nuk është përjashtim këtë javë.

Sulmuesi portugez po merr nxehtësinë e publikut për Eliminimi i Juventusit nga Porto për shkak të gabimit të tij të kushtueshëm.

Duke bërë kështu, Ronaldo bashkohet me FC Kritikuar dhe ai është në shoqëri të mirë.

Gonzalo Higuain

Përkundër një CV mbresëlënëse që përmban një mori klubesh të larta, sulmuesi argjentinas ka qenë i rrënuar me akuza për dështim gjatë gjithë karrierës së tij.

Leo Messi

Sidoqoftë, kur gjërat nuk shkojnë mirë për ekipin kombëtar, është bashkëkombësi i Higuain Leo Messi kush merr fajin dhe Barcelona ylli ka folur për lodhjen e kaq shumë kritikave.

David Beckham

Beckham ndjeu zemërimin e një kombi kur petullati i tij filloi Diego Simeone dhe dërgimi pasues u fajësua për daljen e Anglisë nga Franca 98.

Mesut Ozil

Mesfushori u largua nga ekipi kombëtar gjerman për racizmin e pretenduar brenda federatës dhe ai nuk ishte i huaj për kritikat ekstreme ndërsa ishte edhe një Gunner.

James Rodriguez

Nga një javë në tjetrën James lëkundet midis basking në lavdërim dhe mbytjes në kritikë dhe ky sezon ka qenë pak më ndryshe.

Gerard Pique

Ai ende nuk është zëvendësuar në ekipin kombëtar, por kritikët e tij të ashpër e dëbuan atë dhe ai u tërhoq nga futbolli ndërkombëtar në 2018 duke thënë se nuk e shijoi më.

John Terry

I mëparshmi Chelsea lojtari, ndërkohë, sigurisht që i solli të gjitha mbi vete, duke humbur shiritin e Anglisë pasi kishte një lidhje me gruan e një shoku të ekipit.

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu