Joao Felix u detyrua të lëndohej drejt fundit të pjesës së parë gjatë Portugaliandeshja e fazës së grupeve kundër Luksemburgu të martën në mbrëmje, e cila ka ndezur këmbanat e alarmit Atletico Madrid.

21-vjeçari u emërua në PortugaliaFormacioni fillestar por duhej të tërhiqej, kështu që Fernando Santos iu kthye Pedro Neto.

Joao Felix u largua nga fusha me dhimbje dhe po çalonte dukshëm, por shkalla e dëmtimit të tij nuk dihet ende.

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu