Bundesliga Ndihet që tifozët dhe rivalët nuk janë mjaft të pjekur

Lahm këshillon lojtarët homoseksualë të mos dalin jashtë: Kush do ta pranonte atë?

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu