Liga 1 | Tregu i Transfertave Diskutoi për të ardhmen e të dy yjeve

Leonardo: Neymar dhe Mbappe?  PSG nuk do t'i lutet që të qëndrojnë

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu