Imazhet e kompletit të trajnimit të Liverpool 2021/2022 kanë dalë, me diapazonin që përjashton një ngjashmëri befasuese me ngjyrat e klubit të Romës.

Nike mori detyrën e furnizuesit të Reds në vitin 2019 kur skadoi marrëveshja e tyre me Under Armour. Shumica e ofertave të kompanisë amerikane të veshjeve sportive kanë shkuar mirë me tifozët deri më tani, dhe kompleti i sezonit të ardhshëm do të mbajë gjallë këtë varg fituesish.

Imazhet e produkteve vijnë me mirësjellje të Titujt me këmbë, të cilët na kanë siguruar mjaft rrjedhje në të kaluarën. Diapazoni i trajnimit është thjesht i ri, duke dëshmuar se më pak është më shumë. Vetëm dy ngjyra përdoren për shumicën e gjashtë produkteve dhe, në mënyrë të përshtatshme, ato janë të dyja nuancat e kuqe.

Ngjyra kryesore është një gështenjë e thellë, ndërsa detajet delikate shtohen në një të kuqe rozë. Kjo përfshin një kreshtë klubi njëngjyrëshe, si dhe logot e Nike dhe sponsorit. Në këtë pikë ndoshta duhet t’i drejtohemi elefantit në dhomë. Po, duket shumë si një çantë rome në shikim të parë. Jo se ka diçka që nuk shkon me këtë sigurisht.

Një nga artikujt më të njohur kur rrezja bie në korrik ka të ngjarë të jetë bluza e trajnimit. Si dhe kjo, mbështetësit do të jenë në gjendje të marrin duart e tyre në një fanellë stërvitore, e cila përmban një gjysmë zip.

Produktet e tjera përfshijnë një majë të plotë tuta sportive me funde që përputhen, një kapuç – që ka një xhep të çmendur në pjesën e mesme – dhe së fundmi, një këmishë me mëngë.

E fundit nga këto artikuj i përzien gjërat paksa. Ndërsa ngjyra kryesore e përdorur është e njëjta ngjyrë kafe e thellë e rrobave të tjera, jaka e saj me majë të trefishtë përmban vija portokalli, jeshile dhe të bardha. Logot e bardha njëngjyrëshe dallojnë më tej nga pjesa tjetër e gamës.

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu