Maradona Avokati Rodolfo Baque foli për mediat

Infermierja e akuzuar në çështjen Maradona: Jana pa babanë e saj të dehur dhe duke pirë marijuanë

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu