Tai emocionet e Argjentinajanë Copa America fitore ende nuk kanë vdekur dhe Cesar Luis Menotti mendon se do të kishte qenë një moment i veçantë për të ndjerin Diego Maradona.

Në një intervistë në radion argjentinase, Menotti foli emocionalisht për të ndjerin …Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu