Futboll Portugez ndonjëherë i pranishëm që nga viti 2007

Messi, Cristiano Ronaldo, Ramos dhe Thiago përmenden në tifozët e UEFA-së XI për vitin 2020
PABLO GARCA (MARCA)

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu