Argjentina Momente para vdekjes së tij

Mjeku i Maradonës dhe një mesazh zëri tronditës: Fatti do të vdesë duke e ngrënë veten

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu