Në bashkëpunim me TECNO, Manchester City po ju jep një mundësi që të bëheni korrespodent lokal i Goal, Man City, i stërvitur …

Me fitoren e tyre të fundit 2-0 ndaj Burnley, Manchester City me një fluturim të lartë zgjati vargun e tyre të fitoreve në nëntë ndeshje në Premier League. Sky Blues tani kanë mbetur të pamposhtur në 13 ndeshje në të gjitha garat, gjë që është mjaft e arritur.

Njerëzit e Pep Guardiola aktualisht janë vendosur në krye të tabelës së kampionatit me 47 pikë nga 21 ndeshje dhe nëse mund ta mposhtin Liverpool të Dielën, ata do të zgjasin epërsinë e tyre në gjashtë pikë në samitin ndaj rivalëve të qytetit dhe Manchester United të vendit të dytë

Mes patch vjollcë të Manchester City, tifozët e tyre në Indi dhe Nigeri kanë një mundësi unike për të qenë pjesë e një sezoni shumë premtues për klubin.

Në bashkëpunim me TECNO, Manchester City po ju ofron një mundësi një herë në jetë për t’u bërë korrespodent lokal i Man Go City, stazhierit lokal, për fundin e biznesit të sezonit 2020-21, nga marsi në maj.

Mbi 13 javë, dy fitues me fat, një nga India dhe Nigeria secili, do të kenë një mundësi për të punuar për të mbuluar gjigandët anglezë. Fituesi merr një kontratë të paguar me faqen më të madhe në botë të futbollit!

Manchester City, TECNO

Për të hyrë në garë, duhet të krijoni një video të vetme 60 sekondëshe në ndeshjen Manchester City vs Liverpool në 6 Shkurt. Duke përdorur telefonin tuaj celular, kapni pamjen tuaj paraprake dhe rishikimin e lojës që demonstron personalitetin tuaj dhe na lejon të dimë pse duhet të të zgjedh ty. Shko te kjo lidhje për të paraqitur hyrjen tënde: https://www.mancity.com/tecno-goal

Fituesit do të marrin gjithashtu një telefon celular të ri TECNO dhe një paketë mallrash në Manchester City. Ata do të mentorohen nga korrespondenti i Man City i dedikuar i Goal Jonathan Smith dhe trajnimi shtesë do të bëhet nga ekipet lokale editoriale të Goal në Indi dhe Nigeri.

TECNO Mobiles, një markë premium e telefonisë mobile, ka qenë e lidhur me Manchester City si Tableti dhe Partneri i tyre zyrtar Global Global që nga viti 2016. Marka ka një prani në më shumë se 60 vende në të gjithë globin me inovacionin, përparimin teknologjik dhe artistik si dhe një portofol i larmishëm produktesh që paraqet smartphone dhe produkte inteligjent AIoT.

TECNO vazhdimisht synon të frymëzojë që konsumatorët e saj të arrijnë përtej kufizimeve të tyre aktuale dhe të zbulojnë një botë mundësish. Kuptimi intim i TECNO për konsumatorët e tij është ai që i frymëzon ata të përtërijnë vazhdimisht dhe të sigurojnë risi të lokalizuara për përdoruesit e tyre që janë “të rinj me zemër” dhe nuk pushojnë së ndjekuri përsosmërinë.Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu