Mbrojtja e Kupës FA të Arsenalit do të përfundojë në Southampton, ndërsa Tottenham, Wolves, Everton dhe Man City duhet të kalojnë në raundin e pestë – ndërsa Parashikimet e kësaj jave presin që Manchester United të heqë Liverpool në Old Trafford.

Çdo javë shkrimtarët tanë marrin një grup ose artist tjetër duke bërë parashikimet e tyre të Premier League, ndërsa ju mund të bashkoheni në argëtim duke përdorur strukturën e komenteve të historisë (më poshtë) ose Forumi juaj Thuaj.

dritare.dojoRequire ([“mojo/signup-forms/Loader”], funksioni (L) {L.start ({“baseUrl”: “mc.us2.list-manage.com”, “uuid”: “0dbf0c85a1d332bd7bb792371”, “kapak”: “9014791a03”, “Metodat unike”: e vërtetë}) })

Sfiduesi i kësaj jave është Bisetë, DJ i kampit trajnuesUFC ikonë dhe shoku Dubliner Conor McGregor. A mundet mbështetësi i Manchester United – pista e re e të cilit Çdo herë e vetme është të premten – merrni më të mirën nga tonat Kënetor?

Koha e fundit, AJ, këngëtar kryesor i grupit metal amerikan Zjarri nga zotat na vazhdoi – ju mund ta shihni se si ia dolën mu ketu.


Abonohuni falas në gazetën ditore të TEAMtalk


Raundi i katërt i Kupës FA

Chorley v Wolves (e premte, 7.45 pasdite)

Bisetë: 0-2

Kënetor: 0-1

Southampton v Arsenal (e Shtunë, 12.15 pasdite)

Bisetë: 1-2

Kënetor: 2-1

 

Brighton v Blackpool (e shtunë, 3 pasdite)

dritare.dojoRequire ([“mojo/signup-forms/Loader”], funksioni (L) {L.start ({“baseUrl”: “mc.us2.list-manage.com”, “uuid”: “0dbf0c85a1d332bd7bb792371”, “kapak”: “9014791a03”, “Metodat unike”: e vërtetë}) })

Bisetë: 2-1

Kënetor: 2-0

West Ham v Doncaster (e shtunë, 3 pasdite)

Bisetë: 3-1

Kënetor: 2-0

Cheltenham v Manchester City (e shtunë, 5.30 pasdite)

Bisetë: 0-3

Kënetor: 0-5

Brentford v Leicester (e Dielë, 2.30 pasdite)

Bisetë: 1-3

Kënetor: 1-1

Fulham v Burnley (e Dielë, 2.30 pasdite)

Bisetë: 2-1

Kënetor: 1-1

Manchester United v Liverpool (e Diel, 5 pasdite)

Bisetë: 2-1

Kënetor: 3-1

Everton v Sheffield e Mërkurë (e Dielë, 20:00)

Bisetë: 2-1

Kënetor: 2-0

Wycombe v Tottenham (e hënë, 7.45 pasdite)

Bisetë: 1-3

Kënetor: 0-3

Skuadra e bisedave: Si erdhët të mbështesni Man Utd dhe cilat janë kujtimet tuaja të preferuara nga koha juaj si tifoz?

Bisetë: Vëllai im ishte një tifoz masiv i United, por lojtarët që unë u rrita me Keano dhe Van Nistelrooy. Ata më ndihmuan të dashurohesha. Kujtesa ime e preferuar është shikimi i finales së 99 UCL si fëmijë.

Skuadra e bisedave: Kush kanë qenë pesë lojtarët tuaj të preferuar për klubin tuaj? (Historikisht ose aktualisht)

Bisetë: Në asnjë mënyrë: Beckham, Rooney, Ronaldo, Keane, Ruud.

United ka potencial fitues të titullit

Paul Pogba, Bruno Fernandes, Fred Man Utd

Skuadra e bisedave: Cilat janë shpresat tuaja për pjesën tjetër të sezonit dhe çfarë i bëni skuadrës aktuale?

Bisetë: Tani jemi duke luajtur mirë, mendoj se ka potencial atje. Shpresoj se ata mund ta fitojnë kampionatin, por na duhen edhe disa lojtarë kryesorë.

Skuadra e bisedave: Të gjithë kanë një pikë të butë për një ekip tjetër. Kush është i juaji dhe pse?

Bisetë: Celtic. Lidhja irlandeze është e rëndësishme për mua.

Skuadra e bisedave: Çfarë po ndodh për ju si artist për momentin?

Bisetë: Po publikoj single-in tim këtë të Premte në Polydor records. Debshtë debutimi im i zakonshëm, kështu që kam nevojë për gjithë Irlandën që të më mbështesë në këtë. Kohë emocionuese përpara.

Bisset është në rrjetet sociale – jepi një ndjekje!

Cicëroj

Insta

Dëgjoni këngën e re të Bissett ‘Every Single Time’ në playlist zyrtare e TEAMtalk.

 

Postimi Parashikimet: Bartësit e Kupave të FA-së që do të rrëzohen; Man Utd të përfundojë ofertën e Liverpool; Tottenham, Wolves përparojnë u shfaq për herë të parë në teamtalk.com.

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu