Super Ligë Ali Koc shpjegon las cuentas del fichaje y del equipo

Presidenti i Fenerbahce u kërkon tifozëve të paguajnë për Ozil: Ai fiton 13 milion euro dhe borxhi ynë është 515 milion

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu