Nike Kauan Basile ka një të ardhme të madhe

Prodigy brazilian tejkalon Neymar dhe Messi duke nënshkruar me Nike në moshën 8 vjeç

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu