Puma ka lansuar Ultra SL 21, një çizme inovative e re e krijuar për të vazhduar kërkimin e tyre për të krijuar çizmën më të lehtë, më të shpejtë në futboll.

E përshkruar nga prodhuesit e këpucëve si ‘sfiduese ndaj gravitetit’, bagazhi përmban grafikë me shumë ngjyra të frymëzuara nga dritat veriore, ndërsa pjesa e sipërme e specializuar është bërë prej rrjetë të hollë të endur dhe e veshur me një lëkurë të përparuar, ultra të hollë TPU.

Materialet e përdorura për të krijuar bagazhin nënkuptojnë se ata janë në gjendje të përballojnë shpejtësinë shpërthyese dhe kështu që janë perfekte për cilindo nga ju anësorët me thembra – dhe nëse jeni një qendër e rëndë atëherë ato të paktën do t’ju bëjnë shpejtësinë mesatare.

Outsole është prodhuar duke përdorur teknologjinë ekskluzive të veglave Pebax për të mbështetur ndërrimet e energjisë kur jeni duke përshpejtuar.

Në thelb, ne mund të hedhim të gjithë zhargonin që na pëlqen, gjithçka që duhet të dini është se të gjitha sa më sipër bëhen me një qëllim përfundimtar në mendje: shpejtësia e shpejtë.

Pra, nëse po kërkoni të fitoni avantazh ndaj kundërshtarëve tuaj dhe doni që diçka t’ju japë avantazhin kur bëhet fjalë për garat një me një të shpejtë, këto mund të jenë vetëm çizmet për ju.

Antoine Griezmann me ULTRA SL
Antoine Griezmann me ULTRA SL

Plus, ato duken absolutisht cilësore, kështu që edhe nëse nuk ndiheni sikur ju bëjnë më shpejt, ato janë përsëri një blerje solide në sytë tanë.

Për ata prej jush që duan të shohin se si duken çizmet kur janë të ndezur, ylli i Barcelonës dhe fituesi i Kupës së Botës Antoine Griezmann do të debutojë në Camp Nou të Shtunën 6 Mars kur Barça përballen me Osasuna në vendimet e tyre të rëndësishme La Liga përplasje

Përndryshe, nëse tashmë keni vendosur zemrën tuaj në një palë prej tyre atëherë dhe doni të siguroheni që nuk do të shiten, Ultra SL 2 janë në dispozicion për të blerë tani dhe mund të gjenden në Puma faqja zyrtare në internet, Dyqanet Puma dhe të gjithë shitësit kryesorë të futbollit.

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu