Real Madrid iu nënshtrua disa stërvitjeve me intensitet të lartë të cilat u mbikëqyrën nga trajneri i ri i fitnesit i ekipit Antonio Pintus në terrenin e klubit në Valdebebas të enjten.

Duke veshur disa maska ​​tërheqëse gjatë kryerjes së testeve në çifte, Carlo AncelottiBurrat morën pjesë në një seancë stërvitore që do t’i sigurojë trajnerit të dhëna të dobishme të cilat mund të ndihmojnë në përmirësimin e gjendjes fizike të lojtarëve përpara sezonit të ardhshëm.

Përmirësimi i gjendjes së mirë të ekipit është Ancelottiobjektivi kryesor pas një fushate të dëmtuar nga dëmtimet, e cila përfundoi me Los Blancos që nuk fitoi asnjë trofe.

Real Madrid kryen teste fitnesi në Valdebebas

Lojtari i vetëm që nuk iu nënshtrua këtyre testeve të fitnesit ishte Ferland Mendy i cili punoi individualisht në palestër, pasi ai po kalon pjesën e fundit të rikuperimit të tij nga një dëmtim që e pengoi atë të paraqitej në ndeshjet e fundit të 2019 / Fushata 20.

Ndërkohë, trajneri i portierit Luis Llopis mbikëqyri seancën për Real Madridndaluesit e gjuajtjeve Andriy Lunin dhe Diego Altube, të dy stërviten jashtë në fusha.

Real Madrid kryen teste fitnesi në Valdebebas

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu