Aktualizado

07/04/2021 –
18:43

Ekipi i grave të Real Madrid portierja Maria Isabel Rodriguez, e njohur më mirë si Misa, postoi një foto të saj dhe Real Madrid përpara Marco Asensio pas Skuadra e Los Blancos mundi Liverpoolin 3-1 të martën në mbrëmje, megjithatë përgjigjet seksiste dhe mosrespektuese që ajo mori çuan në fshirjen e cicërimës.

Fotoja i tregonte të dyja Misa dhe Asensio duke kapur bluzat e tyre përkatëse me një pamje pasionante në fytyrat e tyre, me këta të fundit duke bërë kështu pasi shënuan kundër Liverpool.

“I njëjti pasion”, ishte mbishkrimi që Misa shkruajti per foto.

Megjithatë, pasi cicërima u fshi, ajo ishte Asensio kush i pari doli në mbështetje Misa.

“I njëjti pasion. Mos lejoni asgjë dhe askush t’ju ndalojë të thoni atë që mendoni,” shkroi ai si mbishkrim për foton, e cila ishte gjithashtu një foto krah për krah e tij dhe Misa duke festuar.

Disa lojtarë u bashkuan, duke përfshirë Vinicius Junior dhe Marselo.

“I njëjti pasion”, ishte mbishkrimi për të cilin shkuan të dy brazilianët Misa të përfshira në postimet e të dy lojtarëve.

Postimet nga Asensio, Marselo dhe Vinicius kanë theksuar edhe një herë lidhjen e ngushtë midis dy ekipeve, me lojtarët që vazhdimisht përgëzojnë njëri-tjetrin pas sukseseve që arrijnë në fushë.

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu