Real Madrid – La Liga Kujtohet duke luajtur mbrojtësin

Cani: Unë nuk do të shkoja afër Pepe-s, midis shëmtisë së tij dhe goditjeve që dha ...

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu