Real Madrid – La Liga Presidenti dhe kapitenët dërguan mesazhet e tyre

Florentino Perez me Zidane, Laso, Ramos, Marcelo, Reyes dhe Llull.
Florentino Perez me Zidane, Laso, Ramos, Marcelo, Reyes dhe Llull.
REALMADRID, COM

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu