Aktualizado

31/03/2021 –
00:11

Karim Benzema i ka dërguar një mesazh zemërues Viktorinës, një grua 100-vjeçare që duket se është adhuruesja e tij më e madhe.

Victorina u bë e njohur për të Benzema dhe Real Madrid pasi ajo nuk mund të ndalonte së foluri për sulmuesin ndërsa po vaksinohej kundër COVID-19.

Pasi dëgjova për anekdotën, Benzema i dërgoi Viktorinës një të nënshkruar Real Madrid këmishë dhe regjistroi një video mesazh për të.

“Përshëndetje Victorina, si po shkon? Ju dërgoj përqafime dhe urimet e mia më të mira. Shihemi së shpejti!” Benzema tha ne video, duke i fryre asaj nje puthje ne fund.

“Unë nuk mendoj se ndonjë dhuratë tjetër mund ta ketë bërë atë më të ngazëllyer”, tha nipi i Viktorinës në Twitter.

“Likeshtë sikur ajo është përsëri një adoleshente.

“Ashtë një prekje e bukur nga lojtari dhe klubi.”

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu