Real Madrid – La Liga Përkrah Van Dijk dhe Koulibaly

Haaland vlerëson Ramos dhe e vendos atë në mesin e tre mbrojtësve kryesorë të botës

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu