Real Madrid – La Liga Gjerman foli për situatën e klubit

Kroos dhe Zidane
Kroos dhe Zidane
Pablo GarcaMARCA

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu