Mariano Diaz mund të ketë luajtur vetëm 535 minuta për Real Madrid deri më tani këtë sezon, por ka një arsye pse ai po luan për të Los Blancos: ai është shumë i talentuar.

Gjatë seancës stërvitore të së Premtes, 27-vjeçari arriti t’i bënte përshtypje trajnerit Zinedine Zidane pasi së pari kontrolluan topin dhe më pas goditën topin në këndin e majtë të rrjetës.

Mariano është emëruar në Real Madridskuadra per tu perballur Eibar të shtunën pasdite, kështu që mbase ky gol mund ta shohë atë të marrë disa minuta kundër skuadrës baske.

Source link

LE PERGJIGJE

T'lutem fut komentin tuaj!
T'lutem fut emrin ketu